خدمات لوگو

وال ویرا

طراحی لوگو

تیم حرفه ای طراحی وال ویرا خدماتی گسترده در زمینه طراحی گرافیکی ارائه می‌دهد، از جمله طراحی لوگو، طراحی ست اداری و طراحی رابط کاربری. تیم ما از طراحان حرفه‌ای و خلاق تشکیل شده است که با تجربه در زمینه طراحی گرافیکی، به شما خدمات با کیفیت و متناسب با نیازتان ارائه می‌دهند. ما به جزئیات توجه می‌کنیم و با استفاده از آخرین تکنیک‌ها و ابزارهای طراحی، به شما طرح‌هایی متفاوت و جذاب ارائه می‌کنیم.

چرا بایدطراحی لوگو را به وال ویرا بسپاریم؟

ما معتقدیم که یکی از اجزای حیاتی خلاقیت، تنوع است. شما می توانید این تنوع و خلاقیت را در نمونه کارهای گرافیکی وال ویرا ببینید کافیست به تیم گرافیکی وال ویرا از ایده ها و رویای های خود بگویید ،ما چندین نسخه از لوگوی شما را ایجاد میکنیم و فایل های گرافیکی با کیفیت بالا را ارائه میدهیم. تنوع ما نه تنها توسط تیم خودمان بلکه توسط مشتریانی که با آنها کار می کنیم نیز نشان داده می شود. مشتریان ما متشکل از برندهایی از نقاط مختلف جهان هستند که مخاطبان محلی و بین المللی را هدف قرار می دهند. چشم انداز ما این است که برندها را با مخاطبانشان مرتبط کنیم.

شما کار خود را می دانید. ما طراحی را بلدیم، با تیم طراحی وال ویرا همکاری کنید تا ما برای شما یک لوگوی حرفه ای ایجاد کنیم که اثری ماندگار به جا بگذارد.

تعدادی از نمونه کار های

وال ویرا

تعدادی از

نمونه کار های

وال ویرا

روند طراحی لوگو و هزینه طراحی لوگو؟

برای اطلاع از قیمت گذاری و روند طراحی لوگو میتوانید باما تماس حاصل کنید

روند طراحی لوگو

دریافت اطلاعات

شناخت نیازهای مشتری،در نظر گرفتن ایده ها، دریافت رنگ سازمانی،شناخت اهداف کارفرما در این مرحله صورت میگیرد.

بررسی رقبا

بررسی رقبا و بررسی حوزه کاری برند موردنظر به جهت آشنایی با سبک های طراحی شده در این مرحله انجام میشود.

اتود اولیه

در این مرحله اتود اولیه لوگو و یا کارت ویزیت طراحی میشود و برای مشتری ارسال میگردد.

طرح نهایی

در این مرحله طرح نهایی لوگو توسط مشتری تایید و با فرمت مورد نیاز کارفرما ارسال میگردد.