خدمات UI و UX

وال ویرا

ui چیست؟

Ui مختصر کلمه User Interface است که توضیح ساده آن رابطه بین محصول و کاربر است.معنای رابط کاربری طراحی بخش‌های دیداری یک وبسایت، نرم‌افزار یا اپلیکیشن است که کاربران با آنها تعامل دارند. به عبارتی، UI یا طراحی رابط کاربری تلاش می‌کند تا تجربه کاربری جذاب و کارآمدی را در محیطی که کاربران با آن در تعامل هستند، به ارمغان بیاورد.

شرکت خدمات دیجیتال مارکتینگ وال ویرا با دارا بودن تیم حرفه ای طراحی و زیرساخت قدرتمند طراحی اپلیکیشن(اصلی) و طراحی سایت(اصلی) می توانند بهترین کیفیت را به شما ارائه دهد

طراحی رابط کاربری سایت

طراحی رابط کاربری (UI Design) یکی از جنبه‌های برجسته و حیاتی برای ایجادیک تجربه کاربری استثنایی در وبسایت است. این فرآیند به طراحی ظاهری و دیداری وبسایت می‌پردازد تا کاربران با تجربه‌ای منحصربه‌فرد و جذاب مواجه شوند. هدف اصلی طراحی UI، ایجاد یک تعامل خوب با کاربران و ایجاد ارتباطی بین آنها و محتوای وبسایت است.

طراحی رابط کاربری نه تنها در زمینه زیبایی و جذابیت وبسایت تاثیر دارد، بلکه در بهبود تجربه کاربری و افزایش کارایی و کاربرپسندی نیز نقش مهمی دارد. با طراحی مناسب رابط کاربری، کاربران به راحتی قادر به مشاهده و دسترسی به اطلاعات مورد نیاز خود هستند و به طور طبیعی به محتوا هدایت می‌شوند.

تولید محتوا

هزینه خدمات طراحی رابط کاربری سایت وال ویرا چقدره؟

تولید محتوا

برای اطلاع از قیمت گذاری طراحی رابط کاربری سایت وال ویرا می توانید با ما تماس حاصل کنید.

طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

در فرآیند طراحی رابط کاربری اپلیکیشن، نکات متعددی از جمله هویت بصری برند، نیازهای کاربران و الگوهای طراحی تجربه کاربری در نظر گرفته می‌شوند. این طراحی‌ها نه تنها به زیبایی و شکل دیداری اپلیکیشن کمک می‌کنند، بلکه به بهبود تعامل کاربر با اپلیکیشن و افزایش کارایی آن نیز تأثیرگذار هستند. یک طراح رابط کاربری حرفه‌ای باید اصول طراحی و تجربه کاربری را به خوبی درک کند تا بتواند ترکیبی از زیبایی، کارایی و کاربرپسندی در اپلیکیشن ایجاد کند. توجه به جزئیات، استفاده از تکنیک‌های نورپردازی، انتخاب مناسب رنگ‌ها و تعاملات متنوع با کاربران تأثیرگذاری‌های مثبت بر تجربه کاربری دارند.

چرا طراحی رابط کاربری را به وال ویرا بسپاریم؟

ما معتقدیم که یکی از اجزای حیاتی خلاقیت، تنوع است. شما می توانید این تنوع و خلاقیت را در نمونه کارهای گرافیکی وال ویرا ببینید کافیست به تیم گرافیکی وال ویرا از ایده ها و رویای های خود بگویید ، ما با بررسی رقبای شما و ایجاد طراحی بصری جذاب و متفاوت با رعایت اصول ux تمام تلاشمان را میکنیم با ارائه طراحی ای استاندارد و کارآمد شما را با رقبایتان متمایز کنیم

ux چیست؟

دیجیتال مارکتینگ مثل طوفان همه جا رو دربر گرفته است و امروزه جامعه ما توسط فناوری دیجیتال هدایت میشود. اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای هر بیزینسی قابل مشاهدست. توجه به این نکته ضروری است که ما در عصری زندگی می کنیم که اینترنت و رسانه های اجتماعی تأثیر زیادی بر تجارت، اقتصاد و تجارت محلی و جهانی دارند. بازاریابی دیجیتالی برای همیشه نحوه عملکرد و ارتباط با مشتری را در کسب و کار ها تغییر داده است.
کسب‌وکارهایی که از استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال استقبال نمی‌کنند، فرصت‌های رشد کسب‌وکار خود را محدودمی‌کنند. شما با استفاده از استراتژی های دیجیتال مارکتینگ میتوانید به تعدادی از مشتریان جدیدی دست پیدا کنید ک هرگز فکرش را نمی کردید. و از سوی دیگر با استفاده از استراتژی های مشخص شده و برنامه ریزی شده توسط دیجیتال مارکترها با تغییر نحوه تعامل با مشتریان خود میتوانید جای برندتان را در قلب آنها پیدا کنید .

روند طراحی رابط کاربری

نیازسنجی
بررسی UX تعاملی
وایرفریم
اتود اولیه
پورتوتایپ سازی
اتود اولیه طرح ها
ارزیابی و بررسی نهایی مشتری

سوالات متداول

سوال آیا طراحی رابط کاربری فقط درباره زیبایی است؟
پاسخ

خیر، طراحی رابط کاربری نه تنها درباره ظاهر زیبا است، بلکه درباره بهبود تجربه کاربری، سهولت استفاده، قابلیت درک سریع و ایجاد تعامل مؤثر نیز می‌باشد.

سوال چرا طراحی رابط کاربری مهم است؟
پاسخ

طراحی UI بهبود تجربه کاربری، کاهش نرخ ترک‌خورد، افزایش اعتماد کاربران، موفقیت برند و جذب مخاطبان جدید را تضمین می‌کند.

سوال آیا طراحی رابط کاربری را برای انواع دستگاه‌ها تغییر میدهید؟
پاسخ

بله، طراحی رابط کاربری که توسط تیم وال ویرا انجام میشود بر اساس نیاز های دستگاه های مختلف ، مانند موبایل، تبلت و رایانه شخصی، تغییر میکند.

سوال هزینه طراحی رابط کاربری ( ux/ui) چقدره؟
پاسخ

برای اطلاع از قیمت گذاری خدمات طراحی رابط کاربری ( ux/ui) میتوانید باما تماس حاصل کنید.
02166413754