خدمات سئو

وال ویرا

سئو چیست؟

سئو مخفف کلمه (Search Engine Optimization) است که معنی کامل آن میشود بهینه سازی موتورهای جست و جو. سئو فرآیندی طولانی مدت است که هدف آن بهبود رتبه و نمایش یک وبسایت در نتایج جست وجو گوگل است و هدف اصلی آن ایجاد ترافیک بالا در سایت است. عوامل مختلفی در سئو تاثیرگذار هستند مانند محتوا،ساختاروبسایت،عکس ها و ویدیو ها،عناوین و توضیحات،سرعت بارگیری، ریسپانسیو بودن سایت، لینک سازی، تجربه کاربری و حتی حضور در شبکه های اجتماعی هم در سئو تاثیرگذاراست. از آنجایی که گوکل همیشه در تلاش ایجاد یک تجربه کاربری مثبت برای جست و جوگرانش است میخواهد بهترین اطلاعات ممکن را به آنها ارائه دهد.بنابراین، تمرکز اصلی در فرآیند سئو باید بر این باشد که مطمئن باشید موتورهای جست و جو محتوای شما را به عنوان اطلاعاتی با کیفیت و حرفه ای بشناسند تا آنها را به کاربران خود نشان دهند.

چرا باید سایتمان را سئو کنیم

نیل پتل (Neil Patel) وبلاگ نویس معروف به بهترین صورت ممکن چرایی اهمیت سئو را توضیح داده است:

«گوگل فقط زمانی شما را دوست دارد که دیگران ابتدا شما را دوست داشته باشند.»

بر اساس آخرین آمارها حدودی 97درصد از نتایج جست و جو های دنیا توسط گوگل انجام میشود. و بیش از 60 درصد جست و جوگران برای پاسخ سوالهایشان بر روی سایت های صفحه اول کلیک میکنند. به همین خاطر اگر شما طراحی سایتتان را بر پایه قوانین و اصول موتورهای جست و جوگر گوگل انجام ندهید و محتوا و سایتان را به درستی و بر اساس استراتژی های بازاریابی ارائه ندهید. مخاطبان و مشتریان زیادی را از دست میدهید و از رقبای سرسخت خودتان در این روند باز خواهید ماند.

سئو یک مزیت رقابتی طولانی مدت و کم هزینه است که بهبود رتبه وبسایت شما را در SERP ها فراهم می کند. هنگامی که به رتبه بالایی دست یافتید، همچنان به جذب ترافیک و ایجاد سرنخ برای سال های آینده ادامه خواهید داد. این به شما برتری نسبت به رقبای خود می دهد که ممکن است در سئو سرمایه گذاری نکنند.

خدمات سئو

وال ویرا
خدمات سئو داخلی (ON PAGE) وبسایت

هرگونه فعالیتی که برای بهینه سازی صفحات داخلی وبسایت شما برای بالاتر رفتن رتبه سایت در موتورهای جست و جوگر انجام میشود.

خدمات سئو محلی(LOCAL SEO)

سئو محلی اقداماتی است که بر رتبه گرفتن سایت در یک منطقه جغرافیایی خاص تمرکز دارد. به منظور اینکه کلیه فعالیت ها سئو داخلی و لینک سازی خارجی همگی بر اساس تمرکز بر یک منطقه جغرافیایی انجام میشوند.

لینک سازی استاندارد

ایجاد بک لینک های (BackLink) معتبر و استاندارد بر اساس قوانین موتورهای جست و جوگر گوگل برای وبسایت شما توسط تیم سئو وال ویرا به صورت حرفه ای انجام میشود.

قدرتمند و یونیک

تیم تولید محتوا وال ویرا براساس تقویم محتوایی که تیم دیجیتال مارکتینگ ارائه میکند و با رعایت تمامی اصول سئو در تلاش است که محتوایی یونیک و قدرتمند را به شما ارائه دهد.

هزینه خدمات دیجیتال مارکتینگ وال ویراچقدره؟

برای اطلاع از قیمت گذاری خدمات دیجیتال مارکتینگ میتوانید باما تماس حاصل کنید.

مراحل خدمات سئو

وال ویرا
جلسه و مشاوره رایگان با صاحب کسب و کار
آنالیز وب سایت شما
بررسی حوزه رقابتی
پایه ریزی استراتژی و تحقیق
زمان پیاده‌سازی و تقویم محتوایی
گزارش دهی، نظارت و اصلاح
اصلاح و بهبود برنامه‌های پیش رو
نظارت بر ترافیک و رتبه بندی
تولید محتوا
شروع فعالیت و پیاده‌سازی تغییرات و ایده‌ها

سوالات متداول

سوال چرا باید سئو خودرا به متخصص بسپاریم؟
پاسخ

سئو یک عمل طولانی مدت و رقابتی است و شما برای رسیدن به نتایج والای خود نیاز به فردی متخصص دارید که تمامی قوانین سئو را دانسته و بتواند برنامه و استراتژی دقیقی برای افزایش ترافیک سایت شما داشته باشد، همچنین باید کمپین های متفاوت را به خوبی بشناسد تا بتواند استراتژی تبلیغاتی قوی ای را برای شما تدوین کند.

سوال برای رسیدن به رتبه 1 گوگل چقدر زمان لازم است؟
پاسخ

پاسخ به این سوال برای هر کسب و کاری متفاوت است و به رقبای شما،سختی کلمه کلیدی،اعتبار شما و فعالیت های پیشین شما بستگی دارد. ممکن است در یک حوزه بتوان در 3 ماه موفقیت های مهمی کسب کرد ولی در حوزه دیگری بیش از یک سال زمان لازم باشد.

سوال قیمت دقیق خدمات سئو چقدر است؟
پاسخ

سئو یک محصول یا یک فعالیت تکی نیست بلکه شامل فعالیت های متعدد است و نمیتوان قیمت ثابت و واضحی را قبل از شناخت نیازهای شما و بررسی کسب و کار شما ارائه داد. برای اطلاع دقیق از قیمت خدمات سئو وال ویرا میتوانید با ما تماس بگیرید.
02166413754