درباره ویرا و خدمات ما بیشتر بدانید

درباره شرکت ویرا

شرکت وال ویرا توسعه فناوری برتر سگال ، همزمان با گسترش فناوری در ایران و جهان ، از سال 1385 با هدف ایجاد اشتغال اینترنتی به طور غیر رسمی به عنوان شرکت برنامه نویسی در تهران شروع به گرفتن سفارش طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن های موبایل و دسکتاپ کرد. با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی در نوآوری و تجاری سازی مشاغل ، همکاری خود را با شرکت های خارج از ایران نیز شکل داده و از سال 1396 به طور رسمی به فعالیت خود ادامه دادیم.

ما خدمات توسعه وب را ارائه می دهیم که کاربر محور هستند و طراحی بی عیب و نقص و تجربه کاربری یکپارچه را ارائه می دهند. هر آنچه که نیاز دارید شرکت وال ویرا در قالب یک پکیج به شما ارائه میدهد که این پکیج شامل: مشاوره برای شروع کسب و کار ، طراحی و توسعه سایت ، طراحی اپلیکیشن موبایل ، طراحی لوگو و خدمات گرافیکی و در نهایت بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو میباشد، توسعه دهندگان با تجربه ما در این مسیر همراه شما خواهند بود تا انتظارات شما را به طور کامل برآورده کنند.

گواهینامه صلاحیت خدمات انفورماتیک

گواهینامه صلاحیت خدمات انفورماتیک پس از شروع کار و پس از گذراندن تمامی مراحل لازم برای کسب این گواهی شرکت ویرا توسعه موفق به دریافت این گواهی شد و در حال تمدید مجدد این گواهینامه هست.

پروژه های ما

سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران:(این همکاری همچنان جاری است) پشتیبانی و توسعه سامانه های مدیریت خدمات انفورماتیک شرکت فولاد جهان آرا اروند (فولاد اهواز) انجام پیکربندی و تنظیمات شبکه، نصب دوربین های مداربسته

پروژه های بین المللی:

کانادا: طراحی وب سایت های مربوط به حوزه بورس،تریدینگ،سهام و هم چنین طراحی اپلیکیشن های شرکتی جمهوری چک : طراحی وبسایت و همچنین اپلیکیشن موبایل در حوزه رستوران آلمان : طراحی وب سایت و اپلیکیشن موبایل در حوزه ی سلامت ترکیه : طراحی وب سایت های شرکتی امارات متحده عربی: طراحی وب سایت و همچنین اپلیکیشن فروشگاه پروتئینی

خدمات ما

خدمات شرکت وال ویرا در حوزه های زیر خلاصه میشود :
مشاوره کسب و کار

ماموریت ما در شرکت ویرا ارائه خدمات مشاوره ای در سطح بالا به کسانی است که تاکنون در کسب و کار خود به موفقیت زیادی دست پیدا نکرده اند.

مشاهده بیشتر

شرکت توسعه فناوری برترسگال وال ویرا با مشاوره کسب و کار و کارآفرینی حرکت در مسیر ایجاد شغل را برای شما راحت تر میکند. ما اهداف کسب و کار شما را درک می کنیم و آنها را مطابق با ارزش های تجاری شما ارائه می کنیم.

طراحی حرفه ای وب سایت

شما به و ب سایتی نیاز دارید که شرکت شما را به خوبی نشان دهد و کسب و کار شما را رشد دهد. شرکت ما وب‌سایت‌هایی طراحی میکند که برای جذب مشتریان طراحی شده‌اند.

مشاهده بیشتر

طراحان ما می دانند که وب سایت شما بیش از یک دامنه در اینترنت است، بلکه تجسم واقعی برند دیجیتال شما است. ما میدانیم که شما فقط یک وب‌سایت کارآمد نمی‌خواهید، بلکه وب‌سایتی می‌خواهید که یک تجربه عالی برای مشتری ایجاد کند. ما در وال ویرا ، خدمات کامل طراحی و توسعه وب سایت را ارائه می دهیم که شامل برندسازی و بهینه سازی موتور جستجو (SEO) با تمرکز دقیق بر رشد کسب و کار است.

طراحی اپلیکیشن موبایل

ما خدمات توسعه وب را ارائه می دهیم که از جدیدترین ابزارها، فناوری ها و تکنیک ها برای برنامه های تلفن همراه با کارایی بالا استفاده می کند.

مشاهده بیشتر

تیم توسعه دهندگان وب ما برنامه های تلفن همراه سازنده و بصری را با عملکردهای مختلف و مطابق نیازهای شما ارائه می دهند.ما در طراحی اپلیکیشن موبایل پلتفرم هایی با ظاهری حرفه‌ای ایجاد میکنیم که تصویری حرفه‌ای را روی دسک‌تاپ و همچنین دستگاه‌های تلفن همراه به نمایش میگذارند.

خدمات گرافیکی

آیا برای سایت یا کسب و کار خود به یک لوگو نیاز دارید؟ اگر شما یکی از آن دسته از خالقان برند یا صاحبان برند هستید که دائماً وضعیت موجود صنعت برندسازی را به چالش می‌کشید

مشاهده بیشتر

و همیشه به دنبال ابزارهای ذهنی تازه هستید، تیم خدمات گرافیکی وال ویرا در خدمت شماست!.ما میتوانیم منحصر به فردترین طراحی ها را به شما ارائه دهیم.

خدمات تولید محتوا و بهینه سازی سایت(SEO)

وال ویرا ، یک ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ هست که استراتژی های رشد را متناسب با نیازهای کسب و کار شما ایجاد می کنیم.

مشاهده بیشتر

ما بهترین خدمات بازاریابی اینترنتی ارائه می دهیم. از جمله خدمات بازاریابی آنلاین که ما ارائه می دهیم عبارتند از:

بهینه سازی محتوا SEO

با توجه به اینکه امروزه بیش از 64% از جستجوها در گوگل انجام می شود و تقریبا 90% رشد حجم جستجو توسط گوگل به ثبت رسیده است، شما به شرکتی مانند وال ویرا نیاز دارید که سئوی وب شما را بر اساس الگوریتم گوگل و عبارات جستجوی ریز درک کرده و بهینه کند. به عنوان یک شرکت بازاریابی دیجیتال و SEO درجه یک، مشاوران سئو ما مطمئن میشوند که مشتریان جدید، وب سایت شما را بیش از رقبای شما پیدا می کنند تا به رشد کسب و کار شما و رسیدن به صفحه اول گوگل کمک کنند.

ما SEO را برای کسب و کار شما انجام می دهیم تا بازخورد بالایی برای وبسایت شما به وجود بیاید و در نهایت منجر به فروش و یا افزایش کاربران سایت شما شود.

دیجیتال مارکتینگ

شرکت وال ویرا در حوزه دیجیتال مارکتینگ شامل یک تیم اختصاصی است که به شما کمک می کند تا استراتژی بازاریابی سئوی مورد نیاز کسب و کار خود را بسازید، همچنین در مورد اهمیت تحقیق، استراتژی،رسانه های اجتماعی،تکنیک های سئو مدرن ،برنامه ریزی و بهترین شیوه ها در بازاریابی محتوای SEO به شما آموزش می دهیم.

خدمات بازاریابی محتوا

ما طیف گسترده ای از خدمات بازاریابی و سئو را متناسب با کسب و کار آنلاین شما ارائه می دهیم تا ترافیک وب سایتتان را افزایش دهیم. شرکت وال ویرا از اهمیت بازاریابی دیجیتال در بازار رقابتی امروز آگاه هست به همین دلیل تیم کارشناسان ما با استفاده از استراتژی‌های دیجیتال و خدمات سئو ،بر روی افزایش حجم ترافیک و افزایش نرخ تبدیل شما تمرکز می‌کنند.

ارزش های شرکت ما

همکاری تیمی

همکاری تیمی عبارت است از کار بر روی دستیابی به نتیجه مطلوب مشترک، همکاری تیمی به این صورت است که همه بازخوردها در یک مکان امن و همیشه برای همه اعضای درگیر در پروژه قابل مشاهده است. کار بر روی دستیابی به نتیجه مطلوب مشترک، تحویل به موقع، ساعات کاری تخمین زده شده و بالاترین رضایت مشتری در قالب همکاری تیمی ما تعریف شده است

مشتری مداری

مشتری مداری این است که روی پروژه مشتری مانند پروژه خودتان کار کنید، ما به مشتریان خود اجازه میدهیم که بازخوردهای منظم دهند و در بحث ها و فرآیند تصمیم گیری، مشارکت داشته باشند. ما در شرکت وال ویرا رضایت شخصی مشتری را به دست می آوریم تا مطمئن شویم که به ما وفادار می مانند.

کیفیت

ارتباط باز و صادقانه کلید همکاری خوب است. ما همیشه صمیمانه آماده توضیح اقدامات و تصمیمات خود هستیم تا هیچ مشکل یا بلاتکلیفی رخ ندهد.

مسئولیت

در وال ویرا مسئولیت یعنی پایبند بودن به تخمین هایی که تعیین می کنیم،رعایت ضرب الاجل ها، در دسترس بودن و آنلاین بودن در ساعات کاری است.

تعامل

تعامل عبارت است از یادگیری فناوری های جدید به تنهایی بدون اینکه منتظر باشید تا شخص دیگری به شما آموزش دهد. تعامل عبارت است از ترویج ارزش های ما در داخل و خارج از شرکت و پیشنهادهای سازنده را ارائه دادن.

تیم ما

پشت موفقیت این شرکت، طراحان وب، توسعه دهندگان، کدنویسان، مدیران پروژه، بازاریابان و مدیران توسعه کسب و کار بسیار ماهر و با تجربه هستند. اما مهم‌تر از همه، خانواده‌ای هستیم که ارزش‌های مشترک شفاف و قابل اعتمادی داریم. ما می‌توانیم با ویژگی‌های منحصر به فرد و نوآورانه تیم خود به شما برای رشد کسب و کارتان کمک کنیم.

چرا ویرا را باید انتخاب کنید؟

چه چیزی ما را متفاوت می کند؟ ما اهداف کسب و کار شما را درک می کنیم و مطابق با ارزش های تجاری شما ارائه می دهیم

برای هر مشتری ارزش قائل میشویم و تجربه منحصر به فردی را متناسب با پروژه و نیازهای تجاری شما طراحی کنیم. ترکیب منحصربه فرد ما از نیازهای مشتری و خدمات با کیفیت باعث شده است که مشتریان ما به طور مداوم ما را در صدر زمینه خود قرار دهند.

سوابق کاری و پروژه های شرکت وال ویرا خود گویای این موضوع است. این به این دلیل است که ما در چهار سال گذشته طرح‌هایی با قابلیت تبدیل بالا برای مشتریان خود ساخته‌ایم. مشتریان ما وال ویرا را انتخاب می کنند زیرا شرکتی هستیم که می توانید برای ارائه نتایج بالا به ما اعتماد کنید.