خلاقیت با ما امکان پذیر است

طراحی و توسعه ی وب سایت خود را به ما بسپارید، با مهارت فنی و بینش تجاری به شما در رسیدن به اهداف دیجیتالی کسب و کارتان، یاری میرسانیم و خدمات دیجیتالی خلاق و تازه ای را به مشاغلی که میخواهند به صورت آنلاین رشد کنند، ارائه میدهیم. هر بازدید کننده از وب سایت شما را به یک مشتری تبدیل میکنیم.

اگر میخواهید بازدید کنندگان بیشتری را برای وب سایت خود جذب کنید، به شما کمک میکنیم تا یک وب سایت پاسخگو و کاربردی ایجاد کنید.

نکات بسیار مهمی برای طراحی با کیفیت وب سایت وجود دارد که تعدادی از آن ها به شرح زیر است:
طراحی واکنش گرای وب سایت
طراحی فول داینامیک و امکان به روز رسانی توسط مدیر سایت
ارائه پنل مدیریت آسان
کاربر پسند بودن رابط گرافیکی
امکان گزارش گیری
و…
گروه #وال_ویرا با در نظر گرفتن خواسته های شما سایتی مناسب و حرفه ای طراحی میکند.


شروع یا درخواست

همزمان با گسترش دستگاه های هوشمند مانند موبایل و تبلت و طراحی اپلیکیشن موبایل در همه ی زمینه ها، تعداد کاربران موبایلی روز به روز بیشتر می شود.
در حال حاضر کدنویسی وب اپلیکیشن ها و وب سایت ها باید بر اساس استانداردهای موجود در دنیای تکنولوژی انجام شود تا بتوان محصول ایجاد شده دیده شود و بتوان از آن بهره برداری لازم را کرد. شرکت ویرا توسعه و فناوری برتر سگال با استانداردسازی کد در تمام زمینه ها خود را به رقیبان قدرتمند خود در کشورهای دیگر نزدیک کرده است.
گروه #وال_ویرا امکان تعامل بهتر و دوسویه با مشتری، ارائه بهتر و سریعتر خدمات، افزایش راه های ارتباطی و بهتر دیده شدن در میان رقبا و مشتریان را برای شما فراهم خواهد کرد.


شروع یا درخواست

برنامه ای که برای اجرا تحت سیستم عامل(ویندوز، مک و…)، نوشته شده است. دسکتاپ اپلیکیشن توانایی نصب و اجرا بر روی تمامی سیستم عامل ها را دارد. اپلیکیشن ساخته شده، با توجه به نیاز مشتری میتواند قابلیت های متفاوتی را داشته باشد. سفارش شما میتواند تعیین کننده ی نحوه ی ارتباط اپلیکیشن با محیط نیز باشد(برای مثال ارتباط با اینترنت، ذخیره سازی خصوصی یا عمومی).
گروه متخصصان #وال_ویرا با تجربه ی بالای خود در زمینه ی ساخت نرم افزارهای گوناگون و مستند سازی آن ها با آخرین تکنولوژی های روز دنیا، به روز رسانی براساس نیاز کاربران، پشتیبانی مشکلات و باگ های احتمالی و طراحی رابط های کاربری، میتوانند اپلیکیشنی بینظیر بنا بر نیاز شما طراحی کنند.


شروع یا درخواست

این روزها شاهد حضور جمع وسیعی از کاربران گوشی های هوشمند در شبکه های اجتماعی هستیم. این امر تا جایی پیش رفته است که بسیاری از صاحبان مشاغل و مدیران شرکت ها با استفاده از حضور گسترده کاربران، سعی در معرفی محصولات و خدمات خود دارند.
امروزه مشتریان به طور چشمگیری رفتارهای شان را همراستا با تکنولوژی و محیط اقتصادی دنیا تغییر می دهند. آنها حجم زیادی از اطلاعات را به دست می آورند، از محصولات با خبر و با آنها آشنا می شوند. محصولات و خدمات سفارشی را ترجیح می دهند و محیط خرید خود را تغییر می دهند.
گروه #وال_ویرا با معرفی حرفه ای محصولات و خدماتتان در فضای مجازی، به پیشرفت کسب و کارتان کمک خواهند کرد.


شروع یا درخواست

بهینه سازی موتورهای جستجو یا سئو موضوعی است که این روزها در حوزه بازاریابی دیجیتال مطرح میشود. در حقیقت، سئو برای بازاریابی و تجارت امروز یک نیاز همیشگی محسوب میشود. در عصر تکنولوژی مشتریان با استفاده از گوشیهای هوشمند، کامپیوتر و تبلت آنچه نیاز دارند را مییابند.
در مقابل هر کسب و کاری که از یک وبسایت برای معرفی خدمات خود استفاده می کند نیاز دارد تا به خوبی دیده شود و توجه و اعتماد مشتریان را جلب کنند.
متخصصان #وال_ویرا شما را در این امر یاری میدهند.


شروع یا درخواست

وقتی کسی وارد سایت شما می شود اولین موضوعی که نظر آنها را به خود جلب میکند شکل ظاهری سایت شماست. سایت باید دارای هارمونی در رنگ‌ها و عنوان خوانا و دسترسی راحت به تمام محتوا‌ها و یک سری گرافیک باشد.
استفاده از فونت‌های مناسب و عدم استفاده از تعداد زیادی از فونت‌های نا مربوط در ظاهر سایت تاثیر بسزایی دارد. هم چنین لوگوی شما معرف سایت شماست. سایت بدون لوگو معنا ندارد زیرا لوگوی سایت به عنوان نشانی از سایت شما در همه جا خواهد بود و همیشه زمانی که یک بازدید کننده لوگوی شما را در سایتی دیگر میبیند سایت شما را به یاد می آورد. گروه متخصصان #وال_ویرا این کار را برای شما به بهترین شکل، انجام خواهند داد.


شروع یا درخواست

زمان بازگشایی کسب و کارتان فرا رسیده

توسعه فناوری ویرا حرفه ای ترین مجموعه طراحی وب سایت در ایران با تیمی متخصص و مجرب در زمینه های طراحی و ساخت سایت با تعرفه ها و زمینه های متنوع مثل طراحی وب سایت شرکتی،طراحی وب سایت شخصی،طراحی سایت عکاسی،طراحی سایت علمی، طراحی سایت صرافی،ساخت سایت های پرتال و طراحی سایت تبلیغاتی و دارای نمونه کارهای متنوع با قیمت مناسب می باشد.
#وال-ویرا بهترین گزینه برای طراحی سایت شماست. خیالتان راحت رونق کسب و کارتان را به ما بسپارید.