خدمات عکاسی تبلیغاتی

وال ویرا

چرا به عکاسی تبلیغاتی نیاز دارید؟

اگر در کار فروش آنلاین هستید باید بدانید که:

“فروش آنلاین، فروش محصول نیست، فروش عکس محصول است.”

کاربران برای اینکه بتوانند در خرید خود تجربه خوشایندی داشته باشند، سعی می‌کنند با هوش و ذکاوت به خرید بپردازند. ۶۰ درصد مشتریانی که از جست و جوی آنلاین استفاده می کنند میگویند که تمایل به ارتباط با کسب و کار هایی دارند که به همراه تصاویر کار خود را ارائه داده اند. عکاسی تبلیغاتی محصولات شما را به زیباترین و واقعی ترین حالت ممکن به نمایش میگذارد.

عکس از اساسی ترین عناصر بازاریابی اینترنتی است

۹۰ درصد اطلاعاتی که وارد ذهن می شوند از نوع تصویر هستند و تصاویر ۶۰ هزار بار سریعتر از متن تجزیه و تحلیل می شوند.

به طور کلی می‌توان گفت استفاده از تصاویر در محتوا باعث می‌شود بازدید از محتوا شما به طور متوسط 94% افزایش یابد. همچنین وقتی در بازاریابی محتوا یک تصویر یا ویدئو را با متن خود همراه کنید افزایش 45% بازدید از محتوای خود را تجربه خواهید نمود. هدف اساسی و اصلی عکاسی تبلیغاتی نشان دادن جزئیات و ویژگی های محصول شما به صورتی است که خرید برای مشتریان شما به سادگی انجام شود.

یک عکس خوب و حرفه ای سریعا به مشتری نشان میدهد که شما در حال فروش چه چیزی هستید. مردم دوست ندارند که به محض ورود به صفحه شما با متن های زیاد بمباران بشوند. میزان تبلیغات در دنیای امروزی به 5000بار در روز می‌رسد، پس تنها کاری که شما باید انجام بدهید، جلب توجه مخاطب قبل از نادیده گرفتن تبلیغات شماست. به یاد داشته باشید که شما فقط ۳ ثانیه فرصت دارید تا مشتریان بالقوه را درگیر کنید. ما میخواهیم به مشتری ، دقیقا آن محصولی که دنبالش است را نشان دهیم، و این دقیقا جایی است که عکاسی وارد برنامه بازاریابی میشود. عکاسی تبلیغاتی حرفه ای می‌تواند تفاوت فاحشی بین خوب بودن و بسیار موثر بودن ایجاد کند.

عکس خوب ، تبدیل مخاطب به مشتری

یک عکاس تبلیغاتی حرفه‌ای، برای آنکه بتواند یک عکس تبلیغی مناسب بگیرد، باید بداند که به چه نوع عکسی نیاز دارد؟ چنین آگاهی و دانشی، مستلزم داشتن درک مناسب و یک گفتگوی کامل و واضح با کارفرما یا سفارش دهنده‌ی عکس است.

زمانی که برای بازاریابی و تبلیغات خود، برنامه‌ریزی می‌کنید، حتما باید مقداری بودجه به عکاسی اختصاص بدید چرا که عکس ها در مسیر تبدیل شدن مخاطب به مشتری، نقش مهمی را بازی می‌کنند.و با ایجاد یک ارتباط احساسی و هیجانی با مخاطب میتوانند او را درگیر محصول کنند. تنها یک عکس تبلیغاتی حرفه ای میتواند توجه بیننده را به صورتی جلب کند که در مدت زمان کوتاهی مشتری را راضی به استفاده از محصول مورد نظر بکند.

یک عکس تبلیغاتی زمانی میتواند در مسیر تبدیل یک بیننده به مشتری وفادار به خوبی عمل کند که محصول را به درستی بشناسد و به خوبی پتانسیل های آن را بررسی کرده باشد همچنین شناخت کافی از مخاطب هدف محصول داشته باشد تا بتواند محصول را آنگونه که مخاطب دوست دارد ارائه دهد.

به همین خاطر است که عکاسی تبلیغاتی محصولات/خدمات شما همگی زیر نظر تیم دیجیتال مارکتینگ وال ویرا صورت میگیرد.

انواع عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی چیدمان
عکاسی تبلیغاتی خلاقانه
عکاسی تبلیغاتی دکوراتیو
عکاسی تبلیغاتی مد
عکاسی تبلیغاتی مفهومی
عکاسی تبلیغاتی لایف استایل